عضویت در ابریشم کالا چه فایده ای دارد؟

امکان خرید راحت در زمان کوتاه

اگر شما عضوی از ابریشم کالا باشید، فرایند خرید در سایت برایتان ساده تر و سریعتر خواهد بود. چون دیگر لازم نیست از اول اطلاعات خود را وارد کنید و اطلاعات زمانبری مثل آدرس و کدپستی و شماره تماس از قبل برای نام کاربری شما ذخیره شده است. به خصوص در مواردی مثل خرید در زمان فروش فوق العاده ابریشم کالا ، که هم محدودیت زمانی دارد و هم تعداد محدودی دارد و اگر به موقع خرید خود را تکمیل نکنید ممکن است به استفاده از تخفیف نرسید، عضو بودن در سایت یعنی یک قدم از بقیه جلو بودن.

 

امکان ثبت نظر خود در مورد کالاها یا طرح سوال در مورد هر کالا

وقتی در سایت ابریشم کالا عضو باشید، میتوانید سوالات و نظرات خود را به راحتی زیر کالاها بنویسید و جواب خود را دریافت کنید. میتوانید با دیگر کاربران وارد مکالمه شوید و نظرات آنها را بپرسید تا در انتخاب کالای خود مطمئن باشید. به علاوه اگر نظر خاصی در مورد کالایی دارید یا یه نکته ای در مورد نحوه استفاده یک کالا پی برده اید که دوست دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، میتوانید با عضویت در ابریشم کالا به راحتی این کار را انجام دهید.

 باخبر شدن از تخفیف های ویژه از طریق ایمیل

با عضویت در سایت ابریشم کالا، میتوانید به موقع از تخفیف ها و فروش های ویژه باخبر شوید. بنابراین هیچ فرصت خرید خوبی را از دست نخواهید داد و همیشه از فروش های ویژه باخبر خواهید بود.

دریافت فایلهای آموزشی مرتبط با زیبایی، جذابیت، سلامت و کالاهای آرایشی و بهداشتی

در دنیای امروز دیگر همه به ظاهر خود اهمیت میدهند. در این دنیای پر از اطلاعات، محصولات جدید، راه های تازه و … اگر بخواهید ظاهر خوبی داشته باشید و جذاب بمانید، بهتر است از اطلاعات جدید زیبایی و سلامت باخبر باشید. با عضویت در وبسایت ابریشم کالا، خبرنامه ها، مطالب و آلبومهای عکس در مورد هر آن چه لازم است برای سلامت، زیبای و جذابیت بدانید را از طریق ایمیل دریافت میکنید. 

فهرست