مزیتهای خرید از فروشگاه ابریشم کالا

امکان بازگرداندن کالا تا 72 ساعت پس از دریافت کالا

فروشگاه ابریشم کالا، یک فروشگاه اینترنتی و آنلاین به همراه دفتر فروشگاه فیزیکی در شهرستان مینودشت می باشد و شما کالاهای مورد نظر خود را میتوانید به 2 صورت حضوری و آنلاین انتخاب و خرید کنید. البته در صورت خرید آنلاین در مرحله نهایی کردن خرید و هماهنگی ارسال کالا، میتوانید با مشاورین فروش و کارشناسان ما صحبت کنید و از انتخاب خود مطمئن شوید. با این وجود، اگر به هر دلیلی از خرید خود راضی نبودید، می توانید طبق شرایط مشخص شده، کالای خریداری شده را تا 72 ساعت پس از دریافت کالا به ما برگردانید.

در چه صورتی میتوانم کالای خود را برگردانم؟ هزینه ها برعهده کیست؟

اگر کالایی را خریداری نمودید و بعد از دریافت، متوجه شدید که کالا مشکلی دارد، از طریق پست یا تیپاکس کالای خود را دریافت می کنید، در اولین فرصت با ابریشم کالا تماس بگیرید و اعلام کنید که کالای دریافتی چه مشکلی داشته است. همکاران ما شما را راهنمایی میکنند تا کالا را به شرکت برگردانید تا کارشناسان آن را بررسی کنند. در صورتی که کارشناسان وجود اشکال در کالا را تایید کنند، تمامی هزینه ها، اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال برای شما و هزینه بازگرداندن کالا به دفتر خدمات مشتریان، به شما برگردانده میشود.

اگر کالایی را دریافت کردید و کالا همانی که در سایت سفارش داده بودید نبود، مثلا به هر دلیلی در فرایند ثبت سفارش یا ارسال اشتباهی رخ داده بود و کالای اشتباه یا با رنگ و سایزی به غیر از آنچه شما خریداری کرده بودید به دستتان رسید، بدون این که کالا را از بسته بندی خود خارج کنید یا هر تغییری در آن بدهید، مثلا بدون این که درب آن را باز کنید یا بدون این که از آن استفاده کنید، با ما تماس بگیرید و کالا را دقیقا همانگونه که دریافت کردید برای ما ارسال کنید. به دلیل ضمانت تطابق کالا با سایت، ما کلیه هزینه ها اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال برای شما و هزینه بازگرداندن کالا را به شما برمیگردانیم. حتما دقت دارید که در این موارد، کالا باید از بسته بندی خود خارج نشده باشد و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده باشد.

اما اگر کالایی را دریافت کردید و به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید، میتوانید بدون این که هیچ تغییری در بسته بندی اصلی بسته ایجاد کنید، بدون این که درب آن را باز کنید یا این که از آن استفاده کنید، کالا را برگردانید. البته در این حالت چون کالا سالم بوده و نیز  با خرید شما از سایت تطابق دارد و هیچ خطایی از جانب فروشگاه ابریشم کالا صورت نگرفته، هزینه ارسال و هزینه بازگرداندن کالا برعهده خودتان خواهد بود و فروشگاه ابریشم کالا هزینه خود کالا را به شما بازمی گرداند.

کالای اصل و اورجینال

فروشگاه ابریشم کالا، حساسیت زیادی در انتخاب کالاها دارد و با کمک کارشناسان حرفه ای و نیز با تامین غیرمستقیم از واردکننده های تاییدشده و معتبر، کالاهای اصل و با کیفیت را به مشتریان خود ارائه میکند. همچنین ابریشم کالا برای تضمین اصالت کالاهای ارائه شده، در صورتی که هر یک از مشتریان محترم، به هر دلیلی در اصالت کالای خریداری شده تردید داشته باشد، در صورتی که بسته بندی کالا مخدوش نشده باشد و محصول به صورت پلمپ باشد، کالا را مسترد کرده و هزینه کالا را به حساب مشتری باز می گرداند.

مشاوره تخصصی

ما اعتقاد داریم که انتخاب آگاهانه و هوشمندانه با بهره گیری از اطلاعات کامل و مناسب، حق مشتری است. بر این اساس علاوه بر این که اطلاعات مربوط به هر کالا را در صفحه آن در وبسایت ابریشم کالا قرار داده ایم، امکان مشاوره تلفنی با کارشناسان را نیز برای شما فراهم نموده ایم. شما میتوانید برای اطمینان از انتخاب خود، سوالات و مسائل خود را در زمینه انتخاب رنگ و مدل با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در پیدا کردن راهکارهای بهتر به شما یاری برسانند.
ارائه اطلاعات مفید و مناسب به شما از وظایف ما در ابریشم کالا است و در هر زمان از انجام این وظیفه برای شما خرسند خواهیم بود.

امکان ارسال به سراسر ایران

یکی از مزیتهای یک فروشگاه آنلاین این است که محدودیت زمانی و مکانی ندارد. شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز در فروشگاه چرخ بزنید، هر اندازه که خواستید کالاها را ببینید، در موردشان مطالعه کنید و با دیگران در مورد آنها صحبت کنید و هر زمان که خواستید، در هر شهری که باشید کالای خود را خریداری نمائید. با توجه به شهر محل سکونت شما و درخواست خودتان، از طریق پست یا تیپاکس کالای شما را در هر آدرسی که بخواهید در سریعترین زمان به دستتان میرسانیم.

امکان مطالعه و بررسی کالاها و مقایسه آنها با هم

در فروشگاه آنلاین ابریشم کالا، همگام با فروشگاه های اینترنتی بزرگ و به روز دنیا، برای هر کالا اطلاعاتی در اختیار شما قرار گرفته است. اطلاعاتی از قبیل تنوع رنگ و سایز، ویژگی ها، عکس ها، نحوه استفاده و …. که شما میتوانید آنها را مشاهده نموده و مقایسه نمایید. همچنین زیر هر کالا  نظرات سایر کاربران درج شده است. بنابراین میتوانید ببینید که کسانی که از هر کالا استفاده کرده اند چه نظری در مورد آن دارند.

امکان تهیه لیست علاقه مندی ها و برنامه ریزی خرید

یکی از امکانات به روز در فروشگاه آنلاین ابریشم کالا، امکان تهیه یک لیست از علاقه مندی ها است. شما ممکن است کالایی را در سایت ببینید اما الان قصد خرید آن را نداشته باشید. یا این که ترجیح میدهید اول آن را با کالاهای دیگر مقایسه کنید و بعد خرید خود را نهایی کنید. میتوانید با کلیک روی علامت قلب کنار تصویر کالا، به سادگی آن را به لیست علاقمندی های خود اضافه کنید. البته برای این کار  لازم است عضو سایت باشید تا لیست برای شما ایجاد شود. نگران نباشید عضویت در سایت بیشتر از یک دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت. لیست علاقمندیهای شما همیشه در بالای صفحه برایتان قابل دسترس است و میتوانید مطابق برنامه ای که برای بودجه خرید خود ریخته اید، هر بار نگاهی به آن بیاندازید و به سادگی خرید خود را برنامه ریزی شده و هوشمندانه انجام دهید. ما کار را از این هم  برایتان ساده تر کرده ایم، هر بار که بخواهید خرید کنید، لیست علاقه مندی ها را کنار سبد خریدتان می چینیم که اگر کالایی در لیستتان از قلم افتاده، یادآوری شود و شما از خرید خود راضی تر باشید. این که شما بتوانید ساده و بارضایتمندی خرید کنید، مایه خرسندی ما است.

عضویت در ابریشم کالا چه فایده ای دارد؟

امکان خرید راحت در زمان کوتاه

اگر شما عضوی از ابریشم کالا باشید، فرایند خرید در سایت برایتان ساده تر و سریعتر خواهد بود. چون دیگر لازم نیست از اول اطلاعات خود را وارد کنید و اطلاعات زمانبری مثل آدرس و کدپستی و شماره تماس از قبل برای نام کاربری شما ذخیره شده است. به خصوص در مواردی مثل خرید از شانی 10:10 ابریشم کالا که هم محدودیت زمانی دارد و هم تعداد محدودی دارد و اگر به موقع خرید خود را تکمیل نکنید ممکن است به استفاده از تخفیف نرسید، عضو بودن در سایت یعنی یک قدم از بقیه جلو بودن.

امکان ثبت نظر خود در مورد کالاها یا طرح سوال در مورد هر کالا

وقتی در سایت ابریشم کالا عضو باشید، میتوانید سوالات و نظرات خود را به راحتی زیر کالاها بنویسید و جواب خود را دریافت کنید. میتوانید با دیگر کاربران وارد مکالمه شوید و نظرات آنها را بپرسید تا در انتخاب کالای خود مطمئن باشید. به علاوه اگر نظر خاصی در مورد کالایی دارید یا یه نکته ای در مورد نحوه استفاده یک کالا پی برده اید که دوست دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، میتوانید با عضویت در ابریشم کالا به راحتی این کار را انجام دهید.

باخبر شدن از تخفیف های ویژه از طریق ایمیل

با عضویت در سایت ابریشم کالا، میتوانید به موقع از تخفیف ها و فروش های ویژه باخبر شوید. بنابراین هیچ فرصت خرید خوبی را از دست نخواهید داد و همیشه از فروش های ویژه باخبر خواهید بود.

دریافت فایلهای آموزشی مرتبط با زیبایی، جذابیت، سلامت و کالاهای آرایشی و بهداشتی

در دنیای امروز دیگر همه به ظاهر خود اهمیت میدهند. در این دنیای پر از اطلاعات، محصولات جدید، راه های تازه و … اگر بخواهید ظاهر خوبی داشته باشید و جذاب بمانید، بهتر است از اطلاعات جدید زیبایی و سلامت باخبر باشید. با عضویت در وبسایت ابریشم کالا، خبرنامه ها، مطالب و آلبومهای عکس در مورد هر آن چه لازم است برای سلامت، زیبای و جذابیت بدانید را از طریق ایمیل دریافت میکنید.

فهرست