شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه ابریشم کالا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ابریشم کالا به دقت ملاحظه فرمایید.

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی ابریشم کالا به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ابریشم کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ابریشم کالا محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

 تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ابریشم کالا اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ابریشم کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ابریشم کالا می داند که شما نسبت به نحوه‌ی اشتراک و استفاده از اطلاعات خویش، اهمیت قائل می‌شوید؛ به همین خاطر از اعتماد و حساسیت شما قدردانی می‌کند. ابریشم کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه‌ی استفاده از این اطلاعات است که ابریشم کالا از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران ابریشم کالا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

ابریشم کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ابریشم کالا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

راههای رسمی مورد تایید ما برای ارتباط شما عزیزان :
پایگاه اینترنتی رسمی                             www.Abrishamkala.com
پیج رسمی ما در اینستاگرام               instagram.com/Abrishamkala
کانال رسمی ما در تلگرام                    telegram.me/AbrishamKala

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

شما با ثبت نام در ابریشم کالا ، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و غیره را در اختیار ما قرار می‌دهید. در ادامه‌ی فعالیت در ابریشم کالا و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس و تلفن‌های تماس خود خواهید داشت.

شما پس از ورود به ابریشم کالا ، به عنوان کاربر ابریشم کالا شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ابریشم کالا خواهد بود. ابریشم کالا اطلاعاتی از قبیل آی پی شما ، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جالب باشد، استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از ابریشم کالا قرار نخواهد گرفت.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ابریشم کالا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

 

ثبت و پردازش سفارش 

معمولا تمامی سفارشات کاربران تا ساعت ۱۵ هر روز. همان روز به بدست کاربران گرامی می رسد مگر اینکه به خواسته کاربر در قسمت توضیحات تاریخ مورد نظر دریافت کالا قید گردد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ابریشم کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ابریشم کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

شرایط و ضوابط استفاده

  1. افراد برای عضویت در سایت ابریشم کالا و خرید از آن، باید در هنگام خرید یا در حالت عادی، به قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم (نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره موبایل و کلمه عبور) لینک تایید آدرس ایمیل یا پیامک تایید شماره موبایل برای آنان ارسال می‌شود.

تبصره ۱- عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره ۲- کاربر باید کلمه عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی آن و ثبت کلمه عبور جدید اقدام کند.(راهنمایی در بخش سوالات متداول-دریافت رمز مجدد)

تبصره ۳- کاربر باید شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۴- عضویت در سایت ابریشم کالا رایگان است.

تبصره ۵- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و ابریشم کالا هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

  1. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و فروشگاه ابریشم کالا مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

  2. افراد بالای ۱۸ سال تمام ، حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت ابریشم کالا دارند.

تبصره ۱- عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در سایت ابریشم کالا را ندارند.

تبصره ۲- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات، بر عهده مشتری (عضو) بوده و ابریشم کالا هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

  1. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود مراحل خرید به اتمام نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین ابریشم کالا مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

  2. به منظور تعمیرات دوره‌ای و بروزرسانی، ممکن است این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

ابریشم کالا خود را ملزم به رعایت حفظ حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

فهرست