ابریشم کالا تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

توجه داشته باشید که کلیه سفارشات ارسالی دارای بیمه حمل و نقل بوده و هرگونه آسیب احتمالی در حمل به طور کامل پوشش داده شده است.

شهر مینودشت:

به دلیل موقعیت مکانی دفتر فروشگاه ابریشم کالا، ارسال کالا حداکثر در یک روز کاری و رایگان توسط پیک و آژانس صورت میگیرد

محدوده خارج از شهر مینودشت:

برای مشتریان عزیز ، کلیه سفارشات از طریق شرکت پست،
شرکت تیپاکس، پیک بادپا ، باربری های مجاز و یا دیگر همکاران
ابریشم کالا ارسال خواهد شد.

از طریق شرکت پست:

زمان تقریبی تحویل سفارش بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد شما، حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید.
تیم پشتیبانی ما هر روز قبل از ساعت 11 صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تیم خدمات مشتریان ابریشم کالا، کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل و یا یک پیامک به همراه سایر اطلاعات مرسوله برای شما ارسال خواهند کرد.

نکته 1: در سفارش مبالغ بالای 100 هزار تومان ، ارسال کالا توسط پست پیشتاز به سراسر کشور کاملا رایگان میباشد.

نکته 2: سفارشاتی که پنج شنبه ها ثبت و تحویل پست میشوند امکان تاخیر یک روزه را دارند.

نکته 3: در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

شما می توانید از طریق آدرس http://itemtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان، موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

پیگیری سفارش

از طریق شرکت تیپاکس:

همچنین سفارش‌هایی که از طریق تیپاکس ارسال شده‌اند و آدرس آنها در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارد، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر تیپاکس شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

شما هنگام ثبت سفارش، می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در شهریار کرایه حمل متفاوتی دارد.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان ابریشم کالا، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست